| User61 a întrebat:

Am observat ca pielea de pe coate este uscata si crapata.Ce ar trebui sa fac? Sa merg la doctor sau e un remediu simplu pentru asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti faci niste analize medicale, pentru ca este posibil sa ai lipsa anumite vitamine si minerale din corp.
Bineinteles ca poti sa folosesti o crema hidratanta ca sa rezolvi problema pe moment.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne unii vin si incearca sa trateze infectii pe TPU si tu vrei sa mergi la doctor pentru niste coate uscate. laughing))) Le dai cu crema hidratanta, mare chestie

| sierra1 a răspuns:

Dacă ai peste 3-4 ani e normal așa eventual foloseste ceva cremă hidratantă

| Crackman a răspuns:

Crema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal, foloseste o crema hidratanta.