| sparky34 a întrebat:

Am observat de la un timp ca parul imi ramane la fel de uscat cand fac sport si transpir foarte mult? E normal asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

Da, pentru ca ti se obisnuieste corpul cu efortul respectiv si nu se mai inching muschii la fel.

| raluca1234567890 a răspuns:

Din punctul meu de vedere da, nu vad a fi vreo problema in a nu traspira.