| LucianMusic a întrebat:

Am picoarele groase dar burta nu prea am nu inteleg cum vine asta. Imi puteti spune niste exercitii pentru a scapa de grasimea de la picioare ma refer la pulpele. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Alergare, genoflexiuni, sarituri + multe alte exercitii cardio pentru picioare pe care le gasesti frumos si usor pe Youtube. happy

| VinHaus a răspuns:

Cred ca alergatul este cel mai bun si cel mai efectiv pentru tot corpul.

| Bia_Bianca_2001 a răspuns:

Salut happy Ai putea face genoflexiuni, presa, fandari sisiulte altele pe internet vei găsi tot felul de exercitii, desigur este nevoie si de regim alimentar pe langa sport :* sper ca te-am ajutat