| AlexDorinel a întrebat:

Am plâns acum câteva ore și mi-a curs rău nasul cand am plans și îmi mai curge și acum puțin, până să plâng n-am avut nimic.Am 16 ani, oare am coronavirus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai.

| Catrice a răspuns:

Ai coronalacrimi care dau in coronamucihee hee

| Sofer a răspuns:

Nu ai.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Clar.

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Corona virus nu se identifica dintr o simpla chestie de genu, in primul rand, si in al doilea rand corona este un fel de raceala sa zicem ca mai puternica, nu ti face griji, chiar daca ai sau chiar daca nu ai tu nu prea poti fi afectata "letal" pentru ca esti tanar. Daca vrei sa fii 100% sigur, insa nu ti recomand, fa un test de corona pentru care sa platesti 200-250 lei.E o abureala toata chestia asta, crede ma, esti perfect sanatos.Sanatate

| CapDeSfecla a răspuns:

Cred ca ai inceput de sfarsit. Eu zic sa iti iei deja masurile.

| adriantraian a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu simptomele de corona se caracterizeaza prin,, uscaciune", asa ca daca ai muci, nu ai coronawinking