| VoicuStefanDaniel a întrebat:

Salut, am revenit iar cu o intrebare. de data asta iar cu problema cu greturile, foarte mici dupa trec dupa masa... deci m-am saturat de asa ceva, nu stiu ce sa mai fac. ma apucat acu cca 1 luna. deci sa va spun sincer. nu am nici-o problema acu 1 luna mancam de toatee, si nu pateam nici pe..., acu m-a luat iar, tin sa mentionez ca cu inca 1 simptom, simt pe ureche si gat o senzatie de caldura nu stiu cum sa va explic. sa fie iar reflux gastroesofagian? ca m-am confruntat cu asa ceva, si atunci chiar ca imi venea o greata rau de tot. dar ce treaba are greata cu refluxul? ca mai simt in stomac ca imi vine ceva in gat. bila, ficat, altceva nu cred ca am ceva la ele dati-mi va rog un sfat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la doctor si sa iti faci analizele

| VoicuStefanDaniel explică (pentru MistretulPufos):

Am facut imi sosesc luni, dar dupa tine ce crezi ca am? trebuie sa tin regim 2 luni sa ma refac? nu vreau sa traiesc toata viata cu greturi, trebuie sa existe vreo metoda.

1 răspuns: