| danyelutz a întrebat:

Am și eu nevoie de un ajutor de la un specialist, cineva care știe. Cum pot face picături de ochi cu acid hialuronic acasă. Din ser fiziologic și acid hialuronic. Cineva care chiar știe va rog. Știu ceva de genul 0.15 % acid adică la 100 ml ser și 0.15 %. E ok așa? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e ok să faci singur acasă și să aplici pe ochi un produs fabricat de tine.

| NGheorghe a răspuns:

Pe semne tu ai chef să ne testezi inteligența.