| alex_8403 a întrebat:

am si eu o intrebare-e buna crema hidratanta pentru cosurile de fata,, sau un gel ceva de curatare sa-mi recomandati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elenac a răspuns:

Garnier pure 3 in 1.este bun ptr.curatarea fetei, pentru. ten si ptr.cosuri.la mine a mers bine

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O loțiune antiseptică, un gel de curățare și apoi o cremă hidratantă.
Pa, pa.

| Blablabla_8623 a răspuns:

Foloseste un demachiant, apoi un exfoliant. Cat despre crema. Iti recomand A-Derma Avoine Rhealba. E pentru. fata si corp.