| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am și eu o întrebare:
Ieri pe la ora 12 m-am masturbat și mi-am rupt ața, faza e ca porțiunea de imediat de după capul penisului a început să se umfle.
E ceva grav? Trebuie să mă duc la un urolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Gofigi a răspuns:

O sa te doară 2-3 zile și trece

| Violleta2022 a răspuns:

Fugi de urgenta la urolog, ca ti-ai facut un cheg de sange la interior si dumnezue stie daca nu ai rupt si vreun muschi.
Ata nu trebuia sa se rupa, ca acum vei avea penisul insensibil.

| CosminCD a răspuns:

Nasol, tata!

| TeoCata1804 a răspuns:

Ai tras cam tare, nu crezi? laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai reusit sa atingi ''performanta'' foarte neplacuta, dureroasa si cu atat mai putin dorita de a-ti bate joc atat de penisul tau pe care l-ai ''mutilat'' inutil si isi va si pierde treptat excitabilitatea cat si sensibilitatea. In acelasi timp, s-ar putea ca fara sa stii/sa-ti dai seama ti-ai batut joc si de tine fiindca atat placerile cat si satisfactiile oferite de sex vor fi mult diminuate dupa ce iti vei incepe viata sexuala reala. In cazul tau particular este cat se poate de valabil proverbul din batrani : ''Unde nu-i cap, vai si amar de... plua''. rolling on the floor

| vampyremisa a răspuns:

Daca s-a rupt frenul zic sa mergi la urolog.