| TheAditzuu a întrebat:

Salut am si eu o problema am 16 ani 1.70 si as vrea sa slabesc, sunt mai plinut la abdomen si pe solduri, cum as putea slabi, sugestii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AdY a răspuns:

Iti dau cea mai buna sugestie > Du-te si fa sport. Vei slabi si inla vei pune si ceva ceva muschi pe tine. Nu cauta sa stai intins pe pat si sa slabesti. Trebu sa faci miscare,,,,, miscarea ii viata