| octav005 a întrebat:

am si eu o problema. am avut niste conflicte cu cineva si la imbinarea dintre buza de sus si cea de jos. sa taiat si a ramas un pic de adaos afara. un fel de buba dar este o parte foarte mica din buza de sus care sa taiat, si as vrea sa stiu daca exista vreo solutie ceva care sa o usuce sa scap de ea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nicidecum nu e tarziu. Medicul de familie te poate examina si el. Mergi cu incredere la el si iti va spune ce trebuie sa faci.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mergi la medic pentru ca altfel cicatricea se va vedea mai rau. Iar data viitoare nu mai intra in astfel de conflicte, ci cere ajutorul de la Dumnezeu.

| octav005 explică (pentru anonimg):

La medicul de familie?

| anonimg a răspuns (pentru octav005):

Da. Apoi medicul de familie te va trimite unde trebuie.

| octav005 explică (pentru anonimg):

Am inteles. cred ca dupa o saptamana nu este tarziu?

| anonimg a răspuns (pentru octav005):

Nicidecum nu e tarziu. Medicul de familie te poate examina si el. Mergi cu incredere la el si iti va spune ce trebuie sa faci.