| ZukiAndreea204 a întrebat:

Salut, am si eu o "problema", azi stateam in pat cu mama si ne uitam la un film, m-am ridicat sa ma.duc sa imi iau ceva de mancare si am ramas asa pe loc vedeam negru(aveam ochii complet deschiși.) eram ametita si auzeam decat un bzzzzzzzzzz si nimic altceva. de la ce se fi putut intampla. chiar m-am speriat si aș vrea sa stiu de ce s-a întâmplat ca sa pot lua măsuri, sa mentionez ca am 14 ani si sunt fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Te-si ridicat rapid din pat din cauza asta. Daca se va mai repeta in viitor si la intervale scurte du-te la medic, daca nu stai linistita.

| ZukiAndreea204 explică (pentru Vvistula):

Multumesc, am mai avut cazuri de astea dar doar vedeam negru fara sa aud nimic dar nu eram ametita, o sa ma duc la medic daca aceste simptome mai apar.

1 răspuns: