| satanel235 a întrebat:

Salut,am si eu o problema, de ieri o inceput sa ma intepe marui lui Adam de cand am iesit de la strand iar azi dimineata am inceput sa simt un nod in gat mai jos de marul lui Adam.
Daca ati mai avut si voi aceasta problema sau sunteti un medic va rog sa ma ajutati.
Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lola200228 a răspuns:

Poate e problema cu glanda tiroida. Niște analize ar fi bune. Poate ai noduli pe tiroida, asta se observa la un ecograf! Mergi la medic! Cu tiroida nu e de joaca.

| satanel235 explică (pentru Lola200228):

Multumesc frumos, dar din cate am inteles s-ar putea sa am cancer la gat ca eu is fumator si am ceva timp.
Am uitat sa mentionez chestia asta

1 răspuns: