| cosmincoco a întrebat:

am si eu o problema mi-a aparut sub brat ca un fel de alunita sau nu stiu ce e...dar acu sa inrosit si ma doare cand o ating oare ce e? trece de la ea? ce imi recomandati sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vander a răspuns:

Salut, dacă vezi că este acel puroi alb, atunci sparge-l şi apoi spală-te foarte bine. Dar dacă nu este puroi atunci doar spală-te foarte bine şi dă-te cu nişte cremă de gălbenele. Oricum cel mai bine ar fi să întrebi la farmacie. Nu este nevoie sa te duci la doctor deoarece este o problemă minoră.

3 răspunsuri:
| alexthedragon78 a răspuns:

Este probabil uncos.Roaga-ti mai bine parintii sa ti-l sparga.

FUNDITA?

| BaiatuMarisor a răspuns:

Sa il storci pana de duce cosul si spala-te naibii la subrat

| cosmincoco explică (pentru BaiatuMarisor):

Si daca nu e cos si ma apuc sal?