| Jrr_Cosmin_1995 a întrebat:

Am si eu o problema.
Muschii mei de la picioare sunt inegali, eu sunt dreptaci iar muschiul drept este mai mic
Este vreo problema sau se datoreaza cresterii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa fie mai mare cel drept pentru ca esti dreptaci si il folosesti mai mult decat pe stangul. Nu e o problema grava.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu as zice ca e vreo problema pentru ca si la cele mai multe femei sanii sunt de dimensiuni diferite, daca nu e foarte observabila problema de la muschii tai cel mai bine este sa stai linistit.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Simetria o au doar cei care trag de fiare. Simetria este un aspect cheie in culturism. Tu ca simplu om, nu e o problema, doar daca e foarte vizibilă.