| George1997 a întrebat:

Salut,am si eu o problema si niste sfaturi de la voi nu strica. Deci sunt destul de inalt nici nu stiu cum am crescut asa. O fi ok, voua cum vi se pare? Si ma gandeam sa merg la sala imi puteti spune niste execitii care opresc cresterea in inaltime ca nu as vrea sa mai cresc. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste cum sa vrei sa iti opresti cresterea. Frate eu am 1, 61 si as da orice sa am 1, 70...eu inteleg ca poate nu iti place dar ai un mare avantaj. Sala nu opreste cresterea e un mit ridicol. Zi merci ca ti-a picat loz in plic, ai multe avantaje in viata fata de cei scunzi, fie ca crezi sau nu. Acuma daca ai 2, 50 o fi grav dar sunt destul de sigur ca nu e cazul.

| Dana2103 a răspuns:

O opresti cu medicamente de la endocrinolog daca suferi de gigantism