| DraaaagooooS a întrebat:

Am si eu o problema vreau niste sfaturi!

Am baut niste lapte (nu era expirat) si ma doare stomacul ingrozitor.

De 3 zile numai pot de durere

A da ieri am baut lapte si la scoala...

Am luat famotidina zenitiva.

dar nu are nici un efect tot ma doare foarte foarte taaaare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HoneyPot a răspuns:

Ori ai gastrita, ori intoleranta la lactoza. Ori amandoua.

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Bea niste ceai

| DraaaagooooS explică:

O sa incerc

| SophieCoraline a răspuns:

Poate ca laptele e doar o coincidenta si preoblema consta in altceva.
Ar fi mai bine sa consulti medicul de familie!