| alinnephilim a întrebat:

Salut, am un labrador micut de vreo 2 luni. Azi am gasit o capusa foarte mica pe langa zona genitala a cainelui si sunt ingrijorat. Am indepartato rapid, dar nu stiu de unde a luat-o pentru ca il tin numai in casa, l-a scos soramea foarte putin prin curte, dar totusi mi se pare imposibil ca in doua minute sa sara deja capusa pe el, ce efecte ar putea avea si cum as putea prevenii ceva rau pentru el. Din momentul acesta jur ca nu urasc ceva mai mult decat capusele! JUR

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Laura0 a răspuns:

Du-l ma medicul veterinar!