| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un motan care a fost lovit de mașină l-am dus la veterinar ia făcut niște injecții și a supus ca o sa fie bine dar au trecut cam 2 săptămâni și a început sa respire greu, sa ma duc cu el înapoi? Sau e ceva normal

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mergi cu el înapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat.

| badpanda a răspuns:

Ar trebui sa fie in garantie.