| BogdanVasi a întrebat:

Salut, am un pierce în obraz făcut de 3 zile iar acum s-a umflat si iese un lichid transparent sau albicios asa ca am scos pirsul, oare e vb de altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Maria_Mary_1962 a răspuns:

Eu am avut asa ceva, pe spate. e un chist Panaceu. trebuie sa mergi la medic sa-l scoti.