| Andrew18w a întrebat:

Salut, am varsta de 17 ani si 6 luni si vreau putin sa cresc in grosimea bratelor, nu cred ca imi sta bine la varsta asta, la incheietura se par foarte mici, nu sunt nici foarte slab, am aproximativ 65-70 de kilograme. Vreau sa stiu daca am nevoie de masa musculara la inceput, ce trebuie sa mananc si ce fel de exercitii cu bratele pot sa fac, imi puteti spune pasii pe rand? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Încheieturile se măresc odată cu toate oasele in grosime. Trebuie să mărăști densitatea osoasa

1 răspuns:
| AmtoNsk0I9 a răspuns:

Men nu cred ca trebuie sa te îngrași daca vrei sa iti cresti încheieturile, eu am 15 ani 74 kg si am încheieturile mici.