| YOLOOOOOOOOOOOO a întrebat:

am14 ani si de 8-9 luni tot am paraziti intestinali si nu scap de ei. Am urmat un tratamen cu VORMEX prima data apoi am mai incercat inca 2 tratamente tot cu Vormex si nu au dat rezultate? a mai patit cineva si a rezolvat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonima6789777 a răspuns:

Incearca cu niste medicaminente mai puternice : Zentel, Duador.
Daca nu merge nici asa incearca sa tratezi pe cale naturala consumand mult usturoi, evita dulciurile.

| YOLOOOOOOOOOOOO explică (pentru Anonima6789777):

Da care e faza cu dulciurile? si nu pot ..nu pot sa ma abtin sunt genu ala de persoana care nu rezista fara ceva dulce in fiecare zi.

| Anonima6789777 a răspuns (pentru YOLOOOOOOOOOOOO):

Uite vezi? asa stiu eu de mica de la mama mea ca daca mananci dulce excesiv faci paraziti intestinali.