| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut pe vremea asta m-am confruntat cu niste probleme la stomac datorate bacteriei aleia helicobacter pylori. Dupa ce am luat multe antibiotice care mi-au dat niste dureri ingrozitoare si multe tratamente naturiste am scapat pentru cateva luni. Eh totul bine si frumos pana cand acum o saptamana constat iar niste dureri de stomac....pe scurt am iar rahatul asta de bacterie! Stiti vreun tratament naturist care sa ma ajute sa scap odata pentru totdeauna de mizeria asta? Mentionez ca exista o probabilitate semnificativa sa mostenesc problemele astea de stomac de la mama mea care se confrunta de mult timp cu asa ceva luan pastile de stomac aproape zilnic. Fara raspunsuri copy-paste de pe google ca alea le-am vazut si eu! OFER FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Cel mai bine du-te la doctor

| Eduard619 a răspuns:

Noi nu suntem in masura sa te ajutam cel mai bine este sa mergi la un medic si sa eviti viitoarele probleme.