| elena886 a întrebat:

Salut, ar trebui să renunț de tot la dulciuri pentru a vedea rezultate la sală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci multe dulciuri da.
Mai bine sa ai o portie.
50 de grame pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mănânci mult mai puțin decât mâncai sa faci multa mișcare și e ok.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Salut, depinde foarte mult de câte mănânci și la ce ore în zi! Nu trebuie să renunți la ele, le poți modera și ai sa obții rezultate bune!

| sen0rita a răspuns:

Se zice ca da. dar daca mai vrei sa le mamanci mancale intr-o cantitate foarte mica si in prima jumatate a zilei!