| Gaghi a întrebat:

Salut, are cineva idee unde pot gasi bere Suceava in Bucuresti? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| veraa1234 a răspuns:

Uite aici:
www.admir.ro/ro/bauturi/55-bere-suceava-sticla-05-l.html
SAU daca Nu gasesti sigur la CARREFOUR; KAUFLAND, LDL, PENNY, REAL, AUCHAN, ETC

| Adrian_Silviu_1981 a răspuns:

Da. bere Suceava gasesti in Bucuresti strada novaci nr 1 bloc s15 magazin ursus.

| StefanLucianT a răspuns (pentru Adrian_Silviu_1981):

Salut. Am verificat si eu dupa 2 ani locatia si din ce am observat, magazinul este inchis. Stii cumva o alta sursa, te rog?