| MrHHH a întrebat:

As avea nevoie de ceva pareri si sugestii...
Sunt baiat, am 15 ani si sunt cam dolofan ( nu chiar gras), am un pic de burta, si ceea ce ma cam enerveaza, la sanii, unde s-a depus grasimea... prefer sa am burta dar sa slabesc la sani, ca nu imi place...
Daca ati putea sa imi ziceti niste exercitii ce sa fac ca sa slabesc. Si m-ar interesa daca fac flotari, daca mi-ar arde grasimea de pe piept (am citit pe undeva ca numai iti creste masa musculara din zona pieptului )...
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fa cat mai mult sport, abdomene, flotari, alergari.
Te pup!

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite un articol care te-ar putea ajuta sa scapi de kilogramele in plus - http://fetelestiu.ro/......lei-bilic/

| Ekela a răspuns:

Abdomene, sarituri pe o banca ceva sus jos, alergat pe scari (scarite)