| 69ProFeSSioNaL69 a întrebat:

Salut, as vrea sa cumpar o tigara electronica pentru o persoana din familie care fumeaza foarte mult.
Din cate am inteles, tigarile electronice sunt mai putin nocive (au mai putina nicotina) decat tigarile obisnuite.
Evident, depinde de cati ml si ce 'aroma'. As vrea sa stiu ce trebuie sa contina o asemenea tigara? Baterie, incarcator, sticluta. nu stiu componentele si vreau sa o cumpar astazi dar fara sa-mi iau vreo teapta.
Deci, ce trebuie sa cumpar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Te duci la un magazin nu la tiganul din coltul strazii si nu iti iei teapa. primeste un rahat de chitanta/factura si eventual garantie. deci nu ai cum cu aceste lucruri sa iti iei teapa.

| Latinmoon a răspuns:

Tigara, incarcator si rezerve. happy
Inainte de a cumpara ai putea consulta mai multe magazine de genul si sa-i pui pe aia sa-ti explice ce si cum, spui ca ai venit doar sa te interesezi iar la sfarsit vezi de unde te-ai hotarat sa cumperi.

| giony54 a răspuns:

Nu recomand tigara electronica pentru ca este rau pentru corp, iti recomand sa bei ceai de busuioc trei cani pe zi fara zahar timp de o luna.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Buna ziua. Setul este compus din:

- 2 tigari electronice complete (2 baterii de 1100mAh + 2 clearomizere CE5)
- incarcator USB (pentru incarcare direct la computer)
- adaptor priza 220V

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Ce inseamna ca fumeaza mult? Daca fumeaza cate doua pachete de tigari pe zi iti recomand sa ii cumperi un kit pentru incepatori http://www.tigaraelectronica-nr1.ro/kit-complet-ego-w-vipercig.html + o sticluta de e-lichid. Kitul include tot ce ai nevoie pentru inceput. Acum depinde si de ce buget dispui... daca doresti ne poti contacta la numarul de telefon 0722508666 ca sa discutam mai multe detalii.