| Bogdanlmb a întrebat:

Salut, astăzi nu a fost curent și a trebuit sa țin o lumânare aprinsa și am adormit cu ea aprinsa, când m-am trezit eram negru la ambele nări, m-am curățat cu un șervețel umed bine și nu mai sunt, trebuie sa merg la medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Together a răspuns:

Nu e cazul sa mergi la medic daca nu ai alte simptome, dar sper ca ai invatat ca nu e o idee buna.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se innegresc narile de la lumanare.

| RxTx a răspuns:

Trebuie sa mergi la biserica sa mulțumești Domnului că nu te-a lăsat să ajungi în iad ci ți-a mai dat o șansă la viață

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, doar sa te culci inapoi, ca ai visat urat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Te-ai inegrit de la cat de mult ai inhalat aerul modificat (mirosul de camera, aerul si fumul de lumanare ) ti-au facut narile teava de esapament cand l-ai expirat a functionat ca benzina la masina AERUL.

| sparklingqueen a răspuns:

Morala acestui fenomen:Nu dormiti cu lumanari aprinse in casa.Si nu, nu ai de ce sa mergi la medic doar daca nu ai alte simptome ingrijoratoare.