| MucH a întrebat:

Ați luat careva Acne OUT? Reacții adverse, ceva, știți? Am văzut caci conține Drojdie de bere(150 mg). Oare îngrășa? Vreau sa zică doar cunoscătorii, cei care au luat așa ceva. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut! Sfatul dermatologului meu a fost sa nu iau ci doar sa aplic tratament local. E posibil sa te îngrașe. Drojdia are B-uri iar B-urile îngrasa. Eu am folosit tratamentul local de la ei și fata arată mult mai bine.