| dwwdw4r a întrebat:

Salut,azi am vapat prima oara de la un prieten si ma ustura in gat si imi vine sa tusesc. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

DA, nicotina si ale TAMPENII din aburu' ala sunt iritante pentru unii
BINE CA NU AI FUMAT, ala era si mai rau!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

America a interzis deja tigara electronica din cauza problemelor grave de plamani, cauzate de substantele chimice extrem de toxice, care afecteaza plamanii.
Asadar, nu ma mir ca ai avut o asemenea reactie, cand este atat de toxica si chiar mortala.

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu e normal, corpul tău nu este obișnuit cu așa ceva.