| Anonimu19 a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit foarte obosit, de abia ma puteam misca sau face un efort, iar inima imi bate foarte tare. Ce ar trebui sa fac. Am 12 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Tu ar trebui să ști ce a determinat aceste lucruri pe care tu le-ai descris. Dacă faci ziua exerciții fizice și dacă seara te bagi tarziu la somn, acestea pot afecta modul în care te trezești.Vezi cum te mai simți ziua următoare, și dacă totul e în mai rău, consultă un medic.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mami a ta, știe?

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu ai te-ai odihnit suficient.

| Andreea92827272 a răspuns:

Ar trebui sa dormi mai devreme, pentru a nu te mai simții obosit.
Probabil te ai trezit brusc si de aceea iti bate inima asa tare