| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-am pus mana in gura ai eram murdar, pot face hepatita a?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mczacky a răspuns:

laughing))) cine ti-a mai zis si asta ai simptome cv de voma de cv du-te la un control da nu cred ca ai nimic eu m-am taiat la mana urat de tot nu se mai oprea sangerarea si nu am patit nimic

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Nu.dar bube pe limba dalaughing Si mai am o intrebare de ce ai bagat mana in gura daca stiai ca esti murdar cati ani ai?laughing

| AdiyAdriann a răspuns (pentru Rebecca123):

De fapt un coleg facea gesturi si mi-a dat cu mana pe la gura, pe dinti laughing)),

| Rebecca123 a răspuns (pentru AdiyAdriann):

rolling on the floor

| IonutMEdelian a răspuns:

Nuuuuu