| DjBlondutzuu a întrebat:

Salut baieti/fete........as vrea un flesh/tunnels......sunt din Arad si nu stiu unde as putea sa il fac, cat ma costa si cum pot mari gaura... daca imi poate spune cineva va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E o prostie, nu iti lua asa ceva.Stii cum arata macar o gaura de flahs/tunnels? Cauta pe google sa vezi.Si daca tot nu te lasi pagubas,si vrei in continuuare, cauta riscurile, stiai ca ti se poate rupe portiuna aceea de ureche si sa faci operatie? Ok, ok ai citit tot? Iti voi da eu un site, trimite-mi un mesaj ca tot vrei sa iti faci si iti dau eu link happy de unde poti comanda online.

| Danutul22 a răspuns (pentru Liviu):

Nu e adevarat happy ce ai zis..se rupe de la 18mm in sus (ceea ce enorm) unul mic, de 6mm se astupa in 10-12 zile. si sa nu comanzi niciodata online...niciodata,crede-ma,eu mi-am facut la un salon special..si altul si-a comandat un plug-in online. porcarie de 2 lei cumparata la 30 big grin

| Liviu a răspuns (pentru Danutul22):

Eu am comandat destule lucruri online, trebuie sa ceri sfaturi inainte.Eu am cercel in limba, si am cautat cercei de limba pe net, e ok

| Danutul22 a răspuns (pentru Liviu):

Ehhappy Eu sunt genul acela de om care vrea sa fie sigur big grin adica..si eu comand de pe nethappydar nu chestii de genul, na..adica daca cunosti o persoana care se pricepe mai bine apelezi la ea big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Danutul22 a răspuns:

Hei,eu am pierce si am avut si plug-in ( flash) de 6mm, deci..in Arad nu stiu unde sa il faci, te costa intre 40-60 de lei SI NU ITI MARESTI GAURA SINGUR, NEVER! tot cel care ti-a introdus-o ti-o va marii big grin tine minte...DOARE foarte. tare si va trebuii sa il cureti la inceput big grin

| lorena15 a răspuns:

Trebuie sa o iei treptat

| DjBlondutzuu explică:

Bn...dar cine ma poate ajuta sa gasesc un salon unde sa imi fac asta in Arad as vrea?

| DjBlondutzuu explică:

Eu dupa cum spuneam sunt interesat de flesh/tunnels undeva in Arad daca puteti sa imi recomandati un salon.

| DjBlondutzuu explică:

Mi-am facut singur si e de 5mm acum...o voi face de 8mm si o sa imi ajunga...dar in cat timp se poate inchide?