Întrebare recomandată | Mason13 a întrebat:

Cam cat costa un consult la un medic specialist fara bilet de trimitere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

Depinde de specialitate si de notorietatea medicului. Daca mai e nevoie si de ceva investigatii e aparate, suma poate fi foarte mare. Din experientamea, cel mai scump am vazut la neurologie, ceva in jur de 500 lei. Dar nu garantez ca e cel mai scump. Insa majoritatea se invart pe la 100 de lei.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de specialitate, intre 200 si 500 lei.

| xerxes1 a răspuns:

50-120 lei.
Daca cauti pe site-ul clinicii sunt afisate si preturile.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Depinde de medic, de specialitate, daca lucreaza intr-un spital de stat sau o clinica privata. Minim 50 lei maxim 250 am platit eu, majoritatea se invart intre 100-200 lei.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Nu este prea scump dar platesti ca sant privati la stat cere trimitere