| GGabiy a întrebat:

Salut, cand dorm si transpir ma trezesc cu urechile infundate si simt cum se scurge ceva din ele dar nu se scurge am bagat un betisor putin si nu e nimic.Ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mă gândesc că este un început de răceală. Consuma verdețuri, salate în care să adaugi multă ceapă. Dar nu seara pentru că nu o să mai poti dormi.
Dar mai sănătoasă este o vizită la medicul de familie.

| Donsavas a răspuns:

Poți consuma niște usturoi, este cel mai bun antibiotic natural cunoscut. Dacă este un inceput de răceală, îți trece, dacă nu, mergi la medic! Ar fi bine sa dormi mai dezbrăcat dar cu ușile și geamurile închise pentru a nu te lua curentul. Fără haine, temperatura corpului se va regla si menține mai ușor, fără sa mai transpiri atât de mult.

Răspuns utilizator avertizat
| madalinalinalinalinalina a răspuns:

Transpiratii