| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, cand stau intr-un loc strain ma constip foarte urat si dupa 4-5zile cand am scaun se intampla sa fie foarte mare, intreg ca de urs si nu il duce apa de la toaleta nicicum.Va rog, voi ati patit asa ceva? Cum se procedeaza ca nu pot sa il las acolo asa cum e intreg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are lângă wc un pămătuf de acela de curățat wc-ul? Caută un obiect cu care să îl rupi în două și să îl impingi pe canal.

| Ineys a răspuns:

Il iei, il tai in bucati cu cutitul si apoi il arunci putin cate putin.
big grin
Poti folosii si furculita sa nu te murdaresti deloc.