| d3nys5678 a întrebat:

Cate calorii ard daca fac 400 sarituri cu coarda? Daca fac abdomene/ flotari/ genoflexiuni ard ceva calorii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nomoretears1111 a răspuns:

Orice exercitiu fizic duce la arderea caloriilor, iar cele la care te referi tu chiar sunt intense. In plus, te vor tonifia foarte bine. Eu am facut acest gen de exercitii luni de zile, am slabit frumos si mi-am tonifiat intreg corpul. happy