| mafiot1 a întrebat:

Salut ce mi se poate intampla da-ca stau si ma joc la calculator 24 de ore incontinu si fumez 3 pachete de tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Depinde si ce joci, in cel mai rau caz mori, serios vorbind, in cel mai bun caz, nu o sa patesti nimic.

| RobertMoon a răspuns:

Nu știu dacă ai auzit, dar a fost un caz în China acum ceva timp când un copil a stat 19 ore în fața calculatorului jucându-se și a murit ( se juca WOW).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mori.

| lBroken69 a răspuns:

Iti faci rau foarte mare. Daca nu mananci/bei/mergi la baie poti si muri oricum. big grin Trebuie sa ai ceva la mansarda sa faci asta.

| R3dEyE a răspuns:

In cel mai rau caz, mori.
In cel mai bun caz, inveti cum se scrie "daca".

| Ady_AdriaNn_1997 a răspuns:

O sa ti-se faca foame, si probabil iti mai trebuie un pachet de tigari, sau doua.