| adryna a întrebat:

Salut, ce ştiţi despre telegonie, capacitatea organismului femeii de a păstra informaţia genetică a primului partener sexual. Aţi auzit din experienţa voastră de viaţă de aşa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Telegonia a fost o idee stiintifica in secolul 19, actual descreditata de stiinta moderna. Desigur toata chestia asta este imprumutata de asociatiile crestine americane, carora le pasa atat de mult de ceea ce fac oamenii in pat, cu cine, si de cate ori si cat de extraordinar de mirobolant este sa-ti pastrezi virginitatea. Ca fata. Pentru ca sexismul este cool.