| Liada a întrebat:

cred ca am o problema.ma deranjeaza mult ca-mi transpira tare palmele...nu stiu de ce...in special cind am emotii...nu stiu ce sa fac...am nevoie de ajutor sau cel putin de un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E legata de timiditate. Mergi la un psiholog sa te ajute cu emotivitatea si se va regla si partea cu transpiratia palmelor.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Probabil esti mai anxios de felul tau.
Ori te droghezi...
Alta explicatie nu este. Orice ar fi, se trateaza in timp cu vointa si incredere de sine!
Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie. Cind am emotii imi transpira palmele. Asta e, m-am obisnuit.