| IonutBarb04 a întrebat:

Salut,cu cred ca este buna categoria dar,nu am gasit categorie destinata animaleleor

Am o pisica care ieri a facut un pui, si are burta destul de mare,si cred ca trebuie sa mai faca cel putin un pui, nu stiu ce are, nu arata deloc bine(pisica).
Oare e vreo problema?
Sa chem un doctor veterinar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AgentBomboana007 a răspuns:

Ai putea sa chemi si un veterinar. Nu-i strica un control. Stai calm, sa nu te stresezi. Eu spun ca este bine pisica. Am si eu una acasa. Ii turbata rau de tot. De fapt... este o hoata. Intra in casa si-mi fura castravetii, cartofii, rosiile...etc. N-am dus-o niciodata la un veterinar chiar daca era ea cam bolnavioara. Pana la urma. tot am ramas cu ea.

| IDontCareee a răspuns:

De abia a născut! Nu e o problemă cu asta. Așa era și pisicuța mea. Era total ruptă de ce se întâmplă.
Dar și-a revenit, așa că nici tu nu ai de ce să îți faci griji.

| IonutBarb04 explică:

Idea era ca au treut 24 de ore, fix dupa ce am pus intrebarea m-am dus sa vad ce face si a mai scos un pui, dupa 1-2ore a mai scos 2, deci a facut un pui, si a mai facut inca 3, si era o distanta de 24de ore, cine ar crede asa ceva...