| BogdanFCSB a întrebat:

Cum as putea sa fac muschi acasa (fara sa merg la sala)? Funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Intrebare de copil mic... muschi acasa = aberatie de copii pampalai si firavi care vor sa ramana firavi.

| CdeMetal a răspuns:

Cauta aplicatia Home Workout, e destul de buna

| Alexandrionelu a răspuns:

Poți sa ii faci în tigaie. Nu vor fi la fel de gustoși ca pe grătar, dar i-ai făcut acasă.
Pofta bună!winking

| Sketch2 a răspuns:

Workout acasa. Sunt o gramada de aplicatii pe magazin play destul de bune. Daca ai un program de workout bun si o nutritie sanatoasa o sa vezi rezultate. Nu neglija nutritia, e foarte importanta in toata treaba asta.