| Robert91 a întrebat:

Cum e cu "creatina " asta? e tot ca steroizi? ce se intampla daca nu mai continui sa ei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar supliment alimentar
dar mai indicat e sa intrebi medicul de familie si sa te duci cu ambalajul la el
eu am luat creatina monohidratat capsule
efectul a fost ok pentru ca am facut intocmai ca recomandarile
adica alimentatie buna si sport
am pus masa musculara
dar daca faceam sport si aveam alimentatie buna aveam rezultate la fel si fara creatina
este doar sa dai un banut din buzunar
daca te lasi de ea efectul se va simti doar in buzunar
sarmis_top_sex este id meu
cu o vorba pot ajuta pe oricine
dati un add

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creatina e bine sa o iei cu un supliment de proteine. Proteinele sunt cele care ajuta la cresterea musculaturii. Creatina este supliment alimentar. Ea este filtrata din sange de catre rinichi, o mica cantitate de creatina o elimini prin urina. Trebuie sa stii un singur lucru, un suplimen alimentar nu inlocuieste mancarea, el doar "completeaza". Sfatul meu e sa incepi un regim alimentar bogat in proteine, persoanele care apeleaza la steroizi in timp desvolta probleme grave de sanatate. Ginecomastia, afectiuni ale ficatului, impotenta, afectiuni cardiovasculare, acnee, crestera tensiunii etc. Sanatate!

| RadioPlay a răspuns:

Salut.pentru radio...dat add radio_play