| vclaudiu7 a întrebat:

Salut, cum fac sa creasca parul mai repede? Sunt baiat.
Pot folosi un anumit ulei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| salieri84 a răspuns:

Stropeste scalpul cu esenta de par Naivia.

| MpvRoxi a răspuns:

Uleiul de argan/ricin

| vclaudiu7 explică (pentru MpvRoxi):

Si de cate ori pe zi? happy

| MpvRoxi a răspuns (pentru vclaudiu7):

Nu știu exact cred că o singura data pe zi, întreabă la farmacie.

| vclaudiu7 explică (pentru MpvRoxi):

Multumesc happy