| Departure a întrebat:

Cum imi pot da seama ce dentisti au contract cu casa de asigurari de sanatate? adica sa imi pot face o plomba sau ceva minor gratis.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Medicu de familie te poate trimite la unu dar aia nu face treaba buna, ce e ieftin sau gratuit e prost facut valabil in toata lumea la orice chestie.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Cauta,pe internet, lista furnizorilor de servicii medicale dentare aflati in contract cu CAS din judetul de domiciliu.