| Liviu97 a întrebat:

Cum o cheama pe femeia care apare in reclama de la farmacia Catena, alaturi de Alexandru Arsinel si Stela Popescu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aumih16 a răspuns:

Nicoleta Matei o cheamă, iar Nico este prescurtarea de la Nicoleta.

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Da nico o cheama! a reprezentat si Romania la eurovision! cu Vlad mirita! cea mai slaba reprezentatie a avut! de aia preferam sa si uitam! acea editie!

| ComoDomo a răspuns:

O cheama Nico (asa e numele ei de scena)

| mihaangel16 a răspuns:

Nico