| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cum pot scapa de urticarie? Imi tot apar umflaturi si dispar. Ma chinui cu ele de 2-3 luni. Apar si dispar dar nu trec definitiv. Cum scap de urticarie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Sigur nu ești alergic/ă la ceva?
Mergi la medicul de familie, alergolog.
Sănătate!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Urticaria poate fi un simptom al multor boli---du-te la un medic dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Si de ce nu ai mers pana la medicul alergolog macar?
http://www.eva.ro/......34412.html
Te pup!

| Ella010 a răspuns:

Pai..trebuie sa te duci la medic..ca el stie ce trebuie sa-ti facawinking. nu ai cum sa te scapi singur daca nu stii ce sa iei tongue