| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Daca am facut vaccinul de gripa, la cat timp dupa vaccin pot lua medicamente/antibiotic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Poti lua si acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti normal ca de obicei

| Helloisme a răspuns:

Normal