| AndreySebY123 a întrebat:

Salut! Daca am fost la dentist si mi-a făcut 2 carii mai mari (am avut radiografie).
Exista vreo sansa ca dentistul sa fie,, atat de bun incat sa nu imi curețe bine maseaua"? Spun asta deoarece se mai vede ceva gri pe o masea plombata si pe alta un punct mic maroniu spre negru. Da acest dentist mi-a plombat 2 masele care arata perfect, parca sunt naturale. Voi ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Este mult mai probabil să te înșeli tu.

| RobertMoon a răspuns:

Esti prea panicat. Stai linistit ca ti le-a facut bine.