| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dacă am par pe penis (prepuț și începe să urce de la baza în sus)și iau ceva pentru reglarea hormonală părul va dispărea sau va rămâne?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Va rămâne.

| clauv44 a răspuns (pentru sadrian46):

Și e o metoda de-al elimina? Am auzit că poți să îl elimini cu un laser dar e destul de scump...

| sadrian46 a răspuns (pentru clauv44):

Ca să îl elimini cu laser, poate, nu am habar, la medicul de chirurgie estetică.
Altfel, cu un aparat de ras, razi cu grijă, din când în când, când te derajează.

| doctorandus a răspuns:

Discuta cu un medic.

| Sonia822 a răspuns:

Sunt unele fete carora le plac veveritele

| Alexandrionelu a răspuns:

Cat timp nu îți împletești dreduri pe penis e ok happy
Glumesc, câte fire e normal sa ai, dar dacă devine prea des, mai bine mergi la medic.