| torsi a întrebat:

Daca am rubeola pot consuma energizant? va multumesc
funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Nu ai voie nici prea picant si eu ti-as recomanda sa nu exagerezi cu energizantul. Bea si tu acolo cateva guri, dar mai bine pastreaza-l pentru cand o sa te faci bine. Decat sa risti sa ti se complice boala, mai bine mai astepti putin. Sper ca te-am ajutat!

| torsi explică (pentru Teodora20):

Mersi frumos !

3 răspunsuri:
| sorinvecinu a răspuns:

Daaaaaaaaaa

| torsi explică (pentru sorinvecinu):

Si produse lactate? big grin ca doctorul mi.a spus numai de ciocolata ca nu am voie.